طبیب دل

 

 

ای گمشده من،رخ بنمای که زمان نبودت بسیارشد
                                                                                           

 ای یار وفادار من، رخ بنمای که دل عشاق بی یار شد


ای که چین و شکن زلف تو ،مرهم درد دل من
                                                                                                     

ای که   خم ابرو وچشم خمارت ،طبیب دل بیمار شد 

ملیحه

 

                                                                  

/ 355 نظر / 165 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرجان

سلام ... وبلاگ زيبايي داري اگر افتخار ميدي به من سر بزن راستي اگر ميخواي منو با نام ((بهترين محصولات پزشکي)) لينک کن و در قسمت نظرات محصول اطلاع بده و بگو با چه نامي لينکت کنم منتظرتم . . .

مرجان

سلام ... وبلاگ زيبايي داري اگر افتخار ميدي به من سر بزن راستي اگر ميخواي منو با نام ((بهترين محصولات پزشکي)) لينک کن و در قسمت نظرات محصول اطلاع بده و بگو با چه نامي لينکت کنم منتظرتم . . .

کامپیوتر روز

عزیزم لینک شدی تو هم منو لینک کن وخبرم بده که لینک کردی

ظهور عشق

سلام همکار عزیز ممنون از حضورتون با افتخار لینک شدید [لبخند][گل]

farid mohammadi

kheyli khob bod.afarin

محمد شمس

سلاااااااام با غزل رقص آب بروزم دعوتید[گل]

محدثه

من چادرم را که میپوشم فکر نکن از تمام دخترانه هایم همین وقارش را بلدم . . . نه اتفاقا بر عکس ناز و عشوه را خوب بلدم شاید بهتر از تمام دخترکان شهرم . . . اما ناز و عشوه هایم هم مثل خودم با ارزش است . . . تو برای من ارزشی نداری که بخواهم ارزشهایم را برایت صرف کنم . . . تو برای من یک رهگذر معمولی هستی حتی نسبتی هم نداری . . . پس برای یک ادم غریبه که تنها چند لحظه از کنار من میگذرد . . . دخترانه های با ارزشم را خرج نمى کنم اما این روزها بی ارزش هایش در خیابان ریخته . . . به همان ها نگاه کن من نیازی به نگاه های بی ارزش ندارم برای من باید مثل خودم با ارزش بود . . پ . ن: وقتی دخترک ساپورت پوش شهر چشم ها را به دنبال خود می کشاند چادرم را عاشقانه تر می پوشم چادر یعنی آهای نامحرم برای دستهایم نقشه نکش این دست ها فقط برای گرفتن دست های یک نفرند.... برای بدنم نقشه نکش به اندامم نگاه نکن طرز فکرم را نگاه کن آرامشم را نظاره کن چادر یعنی من آرامش می خواهم اما نه فقط برای خودم بدان این سیاهی چادر برای تو هم آرامش می آورد همین خودخواه نبودن است که چادر را با عشق می پوشم. ...وبلاگ زیبایی دارید موفق باشید.

وب آيسان

سلام. ديگه وقتشه يه سايت شيک و پر امکانات داشته باشيد. ما اينکارو براتون انجام ميديم webisan.ir

میثم

سلام دوست قدیمی شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند. عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند. دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند و بخند که خدا هنوز آن بالا با توست.

ایمان

سلام ولادت امام رضا را تبریک می گویم پاور پوینتی ویژه این مناسبت تهیه کرده ام .لینک را قرار میدهم .خوشحال میشم باذکر منبع آن را در وبلاگتان قرار دهید. واگر مایل به تبادل لینک وادامه گسترش مطالب مذهبی هستید در وبلاگ ما نظر بگذارید. لینک: http://cld.persiangig.com/download/fbyrdS6XnJ/%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF%D8%AA%20%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85%20%D8%B1%D8%B6%D8%A7(%D8%B9).pps/dl